Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/kubackovacz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/kubackovacz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Tvorba webových stránek | Kubáčková.cz | Webařka a copywriterka

Webové stránky

O poutavé internetové stránky můžete opřít své podnikání i v případě,
že je vám svět IT a marketingu vzdálený. Zůstaňte mistry ve svém oboru a dejte o sobě vědět poutavou webovou prezentací.

MODERNÍ, ATRAKTIVNÍ, PŘEHLEDNÝ…

Vytvořím web, který nosíte v hlavě

Věřím, že v jednoduchosti je krása. Pro vytvoření vkusné prezentace vašeho podnikání, produktů, služeb či nápadů si vystačíte s nekomplikovaným řešením. Dokonalá on-line prezentace je sladěnou souhrou několika nástrojů.

Webdesign

Barvy, grafické prvky, fotografie, ale také informační architektura celého webu. To vše je potřeba promyslet ještě před tím, než práce na vašich nových internetových stránkách započne.

Copywriting

Zákazníkům můžete pouze předat informaci. Anebo je také můžete zaujmout, překvapit či nadchnout. Dobře promyšlené texty nejsou jen gramaticky správné, ale především si jdou za svým cílem.

UX/UI design

Mít web je jedna věc. Mít ale web, kde se zákazník neztratí a dojde přesně tam, kam potřebujete, je věc druhá. Logická struktura a promyšlené detaily jsou vaší vizitkou.

SEO

Kdo se neumístí na předních pozicích ve vyhledávačích, jako by nebyl. Když se obsah líbí lidem, vyhledávače to ocení. S promyšlenou optimalizací můžete o svůj web opřít i celé podnikání.

A co když přijdou změny?

Podnikání přináší stále nové výzvy. Obsah webu nemusí být dogma. Weby tvořím v intuitivním redakčním prostředí WordPress, kde se změny dělají stejně rychle jako na papíře.

Kdykoliv tak můžete upravit svou otevírací dobu, změnit nabídku služeb nebo třeba přepsat celý web. S trochou šikovnosti to zvládnete sami, nebo obsah kdykoliv změníme společně.

Pro koho tvořím

Přestože jsme si tykali již dlouho, světu tvorby webů jsem naplno podlehla až na přání zákazníků, pro které jsem tvořila textygrafické návrhy. Přesah do těchto oborů mi dnes pomáhá vytvořit zákaznicky přívětivá řešení.

Responzivní, funkční a designové weby dnes tvořím pro živnostníky, řemeslníky, malé firmy a organizace z různých oborů.

Komu neposloužím

Technické a grafické možnosti webů jsou široké a dokážu s nimi realizovat nejrůznější nápady.

Práci na složitých databázových systémech, e-shopech pro tisíce položek a webových aplikacích na míru ale přenechávám zkušeným programátorům.

Inspiraci najdete také na mém blogu. Přečtěte si články Tvorba webu od začátku do konceCo promyslet než se pustíte do tvorby webu.

Komu jsem už pomohla